Dacia Sandero
TCe 90 CVT Expression | Parkeersensoren | Apple Carplay | Cruise Control
Direct kopen, basisprijs: € 18.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 18.900,-
LEASEPRIJS: € 258,72 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.139,53 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Dacia Sandero |
|---|---|
| Uitvoering: | TCe 90 CVT Expression | Parkeersensoren | Apple Carplay | Cruise Control |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 23 april 2024 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 13.379 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 258,72 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 18.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | HXV-91-K |
| Motorinhoud: | 999 cc |
| Vermogen: | 67 kw / 92 pk |
| Laadvermogen: | 513 kg |
| Gewicht: | 1.073 kg |
| Wielbasis: | 260 cm |
| Breedte: | 176 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.586 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 585 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.100 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteropkomend verkeer waarschuwing
- airco
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- armsteun voor
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- bumpers in carrosseriekleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- cruise control
- DAB ontvanger
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Instructieboekjes aanwezig
- LED koplampen
- mistlampen voor
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- radio
- RDW-leges
- regensensor
- start/stop systeem
- stuurbekrachtiging
- stuur kunstleder
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Volledige dealeronderhoudshistorie beschikbaar